Захист Батьківщини замість бізнесу: історія підприємця з Донецька

uatv
18.11.2019
скрін з відео 

Донеччанин Михайло Вершинін п’ять років тому пішов добровольцем до армії. Брав участь в боях під Донецьким аеропортом і бився за Маріуполь. Відновившись після поранення, він перекваліфікувався і тепер керує управлінням патрульної поліції в Донецькій області.

П’ять років тому чоловік був успішним підприємцем. Але з початком бойових дій йому довелося закрити бізнес в рідному Донецьку, адже всі сили йшли на волонтерську допомогу українським військовим. Потім чоловік і сам вирішив піти захищати місто. Він потрапив в частину протиповітряної оборони під командуванням підполковника ЗСУ Миколи Маламена.

“Він вручив мені кулемет і я став кулеметником в їхньому підрозділі. Займалися організацією життєзабезпечення частини. Там було перебито все – і вода, і світло. Ми виїжджали в Опитне за водою, тоді це була “сіра зона”. Нікого там не було”, – згадує часи служби Михайло.

Наразі кабінет поліцейського прикрашають прапори України, на кожному – підписи побратимів. Тут же бойова амуніція – бронежилет, каска, шеврони – це все залишилося після участі в бойових діях на передовій. Чоловік також зберігає частину снаряда реактивної системи залпового вогню “Град“.

Михайло ділиться, що спочатку йому, як цивільній особі, було незвично чути гуркіт розривів снарядів і звикати до спалахів. Поранення чоловік отримав під час виїзду на допомогу бійцям батальйону “Дніпро-1“, які потрапили в засідку. Півтора місяці він відновлювався в Дніпропетровському госпіталі. І знову повернувся на фронт в добровольчий батальйон.

У патрульну поліцію Михайло Вершинін пішов слідом за своїм бойовим другом – командиром розвідроти Євгеном Жуковим.

“Я запам’ятав одну його фразу на все життя: “Країну з окопів не змінити. Країну з окопів можна тільки охороняти“, – говорить поліцейський.

Михайло мріє про повернення в рідний і звільнений Донецьк. Разом з новим поколінням патрульних поліцейських чоловік планує відновлювати місто та відроджувати нову, сильну і безпечну Україну.

Джерело UATV
дата 18.11.2019
категорії Випуски новин
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV