Захоплення РФ активів “Укренерго” в Криму: міжнародний суд почав розгляд справи

uatv
31.07.2020
Фото Укрінформ

Арбітражний суд у Парижі почав розглядати справу щодо незаконного захоплення Росією інфраструктурних об’єктів НЕК “Укренерго” на території окупованого Криму.

Про це повідомляє UATV із посиланням на пресслужбу “Укренерго”.

“В межах справи “Укренерго” вимагає компенсації за порушення Росією Угоди між Кабінетом міністрів України і урядом Російської Федерації про заохочення та взаємний захист інвестицій від 1998 року, а саме за захоплення Росією під час анексії Криму магістральних мереж та інших об’єктів, які належать “Укренерго”, – пояснили у відомстві.

Також до вимог входить компенсація шкоди від незаконної експропріації інвестицій компанції в Криму та порушення зобов’язання гарантувати повний та безумовний правовий захист, уточнили в “Укренерго”.

Читайте також: ЄС засуджує порушення прав людини в окупованому Криму

“Станом на сьогодні арбітражний суд відмовив російській стороні у клопотанні щодо можливості подати запит на розділення провадження на етап визначення юрисдикції справи та етап розгляду по суті до того, як НЕК “Укренерго” буде подано до суду свою розгорнуту позовну заяву”, – розповіли у пресслужбі.

Процесуальний календар для решти арбітражу буде встановлений після того, як суд ухвалить рішення про необхідність розділення справи на етапи.

Нагадаємо, торік уряд завершив реорганізацію “Укренерго”.

Джерело UATV
дата 31.07.2020
категорії Крим
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×