Загроза збройної агресії повністю не минула, – Таран

uatv
12.05.2021
Фото Всеукраїнський Форум Україна 30

Передислокація підрозділів збройних сил Російської Федерації з районів вздовж кордонів України продовжується, проте кількість відведених російських військ не дає зробити висновок, що загроза збройної агресії минула.

Про це сказав міністр оборони Андрій Таран під час виступу на всеукраїнському форумі “Україна 30”, інформує пресслужба Міноборони.

Він наголосив, що відомство робить усе можливе, щоб сили оборони були спроможними дати адекватну відповідь на загрози.

“За даними нашої розвідки та інформації від західних партнерів, Росія дуже повільно відводить свої війська. Наприклад, учора було відведено близько 3,5 тисячі, сьогодні – близько 4 тисяч військовослужбовців. Техніка РФ досі залишається поблизу нашого північного кордону”, – повідомив Таран.

За словами міністра, сьогодні ретельно відстежується ситуація в сусідній Республіці Білорусь. Україна серед можливих сценаріїв не виключає ймовірності вторгнення російських військ із білоруського напрямку, або поширення військової агресії через територію цієї країни.

“Станом на зараз такої безпосередньої загрози не відзначаємо. Водночас у випадку необхідності у нас є розроблені плани, і ми знаємо, як діяти, якщо побачимо ознаки створення угрупування збройних сил, яке може бути застосоване через Білорусь”, – додав Таран.

Раніше в ДПСУ повідомляли, що РФ не відвела війська біля східних кордонів України.

Читайте також: Володимир Зеленський відреагував на відведення військ РФ від українського кордону

Джерело UATV
дата12.05.2021
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×