Загальної амністії в Україні не буде, – експерт (ВІДЕО)

uatv
24.11.2020
Фото з сайта antydot.info

Закон про амністію не прийнятий в Україні, проте у Верховній Раді зареєстровано кілька законопроєктів, які пропонують урегулювати цей процес на державному рівні. Одне відомо точно: амністувати людей, які скоїли тяжкі злочини, в Україні не будуть.

Про це заявив представник Української Гельсінської спілки з прав людини Олег Мартиненко в ефірі програми “На самом деле: Донбасс” на телеканалі “Дом“.

Він назвав критерії, згідно з якими буде прийматися рішення про амністію.

“По-перше, людина не повинна здійснювати військові злочини, тяжкі злочини. За це амністія ніколи і нікому не надається. А, по-друге, людина повинна скласти зброю, прийти до органів влади, заявити про те, що вона робила, тобто дати повну інформацію про свою поведінку, дії останнім часом, так само, як і розповісти правоохоронним органам усю інформацію, яка буде їх цікавити, про її “колег” по збройних формуваннях”, – розповів Мартиненко.

Як відомо, закон про амністію ухвалили в Україні ще 2016 року, проте досі він не набув чинності. Сам документ засекречений. Про його зміст знають тільки ті, хто голосував за його ухвалення.

Читайте також: Кравчук назвав покроковий план деокупації Донбасу

Джерело UATV
дата 24.11.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×