За “злив” інформації співробітникам Apple загрожує звільнення

Видання Bloomberg оприлюднило текст меморандуму Apple, в якому компанія, зокрема, вимагає від співробітників припинити "злив" інформації про майбутні плани в ЗМІ

uatv
15.04.2018

Фото Укрінформ-UATV

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на сайт агентства.

У 2017 році Apple провела конфіденційну зустріч з працівниками, на якій йшлося про припинення витоків. З тих пір ЗМІ, у тому числі Bloomberg, опублікували подробиці про iPhone X, новий Apple TV, новий Apple Watch з LTE, нові моделі iPad, покращення програмного забезпечення та деталі про майбутні навушники iPhone та AirPods.

Відтак, у 2017 році, згідно з текстом меморандуму Apple, у витоках викрили 29 співробітників. Їх звільнили, а 12 осіб – заарештували.

Читайте також: У США допитали Марка Цукерберга: він попросив вибачення і розповів про втручання РФ у вибори

У компанії зазначили, що витік інформації про новий продукт може негативно вплинути на продаж поточних моделей, дати суперникам більше часу для початку конкурентоспроможної відповіді, і призведе до меншого обсягу продажів, коли новий продукт буде запущений.

“Ми хочемо мати змогу розповісти нашим клієнтам, чому цей продукт чудовий, і що будь-хто інший не робив це за нас і погано”, – зазначив Грего Джошуак, менеджер з маркетингу продуктів Apple.

Джерело Укрінформ
дата 15.04.2018
категорії Технології
поділитися
Топ новин на UA|TV