За співпрацю з владою РФ виключатимуть з Меджлісу, – Мустафа Джемілєв

Члени Курултаю пропонують провести голосування про виключення тих, хто зрадив свій народ і державу

uatv
12.11.2018

Фото з сайта 5.ua

Під час конференції делегатів Курултаю кримськотатарського народу VI скликання, яка триває сьогодні, 12 листопада, в Києві, запропонували виключати з Меджлісу його “окремих членів” за співпрацю з незаконною владою Криму.

Про це заявив Уповноважений Президента України у справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв, передає журналіст UATV.

“Деякі делегати наполягають на тому, щоб провести голосування про виключення членів Меджлісу, які зрадили свій народ і державу. На їхнє місце пропонується вибрати нових. Інші делегати Курултаю вважають, що на зрадників просто можна не звертати уваги”, – наголосив він.

За словами Мустафи Джемілєва, щоб виключити членів Меджлісу, потрібен кворум делегатів. “У нас їх сьогодні зібралося близько ста, для кворуму цього недостатньо. Я думаю, після дискусії ми прийдемо до вирішення цього питання”, – уточнив він.

Однак конкретних імен лідер кримських татар не озвучив  і не уточнив, скільки всього кандидатів на виключення з Меджлісу. Він також нагадав, що Курултай і Меджліс – єдині легітимні представницькі органи на території окупованого Росією  Криму “не тільки кримських татар, а й усіх жителів півострова, які не зрадили Україну”.

Нагадаємо, під час Курултаю розглянуть питання щодо продовження повноважень нинішніх делегатів вищого представницького повноважного органу кримськотатарського народу, а також виключення зі складу посібників окупантів.

Джерело UATV
дата 12.11.2018
категорії Крим
поділитися

Топ новин на UA|TV