За президентства Зеленського на Донбасі відбулися позитивні зміни, – Вільям Тейлор

uatv
15.08.2019
Фото АП

Повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор вважає, що за правління президента Володимира Зеленського на Донбасі відбулася низка змін.

Про це він заявив в інтерв’ю Європейській правді.

“Наприклад, президент Зеленський та його команда змінили підхід до того, як треба ставитися до українців, що опинилися на окупованих територіях. Я вже відвідав кілька пунктів перетину – один на адмінмежі з Кримом, інший – на Луганщині. В обох випадках представників нової влади, які були разом зі мною, цікавило те, як зробити перетин цієї лінії простішим для українців, що живуть по обидва її боки. І по всіх представниках нової команди, які туди приїхали, я бачив, що їх це щиро непокоїть. Те саме я побачив на зруйнованому мості у Станиці Луганській. Є очевидне прагнення нової влади відбудувати цей міст, а для цього треба відвести війська, провести розмінування тощо”, – сказав Тейлор.

Посол також вказав на таку зміну, як нове прагнення до двосторонніх переговорів із РФ. Він наголосив, що Зеленський також намагається зберегти перемир’я навіть попри напад минулого тижня, коли загинули четверо морських піхотинців

“А ще є нове прагнення розвести озброєння. І якщо приклад Станиці Луганської стане успішним та буде продубльований в інших місцях уздовж лінії зіткнення – це цілком може призвести до змін”, – сказав Тейлор.

Раніше Вільям Тейлор заявив, що жодне з кадрових рішень Володимира Зеленського не є перепоною для його зустрічі з президентом США Дональдом Трампом.

Джерело UATV
дата 15.08.2019
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×