За останні півроку в окупованому Криму кількість політв’язнів збільшилась вдвічі

uatv
16.10.2019
Фото з сайта mtot.gov.ua

З кожним роком окупації Криму динаміка репресій щодо кримських татар погіршується. Лише за останні півроку на окупованому півострові кількість політв’язнів збільшилась вдвічі.

Про це заявила координатор громадської організації “Кримське дитинство” Муміне Салієва, повідомляє UATV з посиланням на Укрінформ.

За її словами, історія кожного бранця Кремля заслуговує на те, щоб про неї знали та говорили. Адже окупанти затримують людей з активною громадянською позицією.

“Якщо вивчити матеріали так званого кейса “Хізб ут-Тахрір“, що створюються практично під копірку і без доказової бази, якщо вивчити справу про переслідування Едема Бекірова – інваліда першої групи, обвинувачення якому були абсурдні, якщо звернути увагу на заборону Меджлісу кримськотатарського народу, то можна побачити, що людей переслідують виключно за те, що вони – кримські татари, які мають національну та релігійну ідентичність, за активну громадянську позицію, за думки, погляди, читання релігійної літератури, прирівняної до тероризму”, – розповіла дружина політв’язня Сейрана Салієва.

Нагадаємо, що арештованому в окупованому Криму активісту Приходьку передали ліки.

Джерело Укрінформ
дата16.10.2019
категорії Крим
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×