З України до Польщі запускають новий безпересадочний вагон

Попит на залізничні перевезення до країн ЄС зростає

uatv
05.12.2018
Фото Укрінформ-UATV

“Укрзалізниця” розширює мережу міжнародних маршрутів до країн Європи, повідомляється на сайті “УЗ”.

Безпересадковий вагон Київ – Вроцлав у складі поїздів № 749/51-52/750 почне відправлятися зі столиці України з 8 грудня щоденно о 14:07 та прибуватиме до Вроцлава наступного дня об 11:25. У зворотному напрямку вагон відправлятиметься о 16:30 та прибуватиме до Києва наступного дня о 17:14. Нові безпересадкові вагони курсуватимуть із зупинками, зокрема на станціях Львів, Перемишль, Краків та Люблинець.

Крім того, у новому графіку руху пасажирські поїзди курсуватимуть до низки важливих туристичних та бізнесових центрів Європи. Зокрема, до Варшави, Відня, Будапешта, Вільнюса, Риги, Бухареста, Кошице, Кракова, Дебрецена, Любліна та інших.

“За 11 місяців цього року Укрзалізниця перевезла 389,1 тис. пасажирів до країн ЄС – це майже у 2 рази перевищує відповідні показники минулого року, загалом перевезли на 184 тис. пасажирів більше”, – зазначив Євген Кравцов.

Найпопулярнішим напрямком залишається Київ – Перемишль. Також великим попитом користується поїзд № 67 Київ – Варшава.

Нагадаємо, що 28 вересня цього року Укрзалізниця запустила міжнародний поїзд “Чотири столиці” за маршрутом Київ – Мінськ – Вільнюс – Рига.

Джерело UATV
дата 05.12.2018
категорії Туризм
поділитися

Топ новин на UA|TV