З ОРЛО передали 54 засуджених, – Людмила Денісова (ФОТО)

uatv
12.09.2019
Фото Facebook Людмили Денісової

На мосту біля міста Щастя сьогодні, 12 вересня, відбулася передача засуджених громадян України, які перебували в пенітенціарних установах на момент окупації частини Луганської області.

Про це у Facebook повідомила уповноважений ВР України з прав людини Людмила Денісова.

Вона зазначила, що під час передачі від представників ОРЛО отримано 54 особи. Серед них наймолодшому – 26 років, а найстаршому – 61. Ці засуджені проживали на території Луганської, Донецької, Харківської, Запорізької та Кіровоградської областей та м. Києві.

Читайте також: За тиждень 59 осіб з ОРДЛО переїхали на підконтрольні Україні території

“Відразу після проходження усіх необхідних процедур одну особу сьогодні ж буде звільнено у зв’язку із закінченням строку відбування покарання. Також передано 10 кримінальних справ, за якими засуджені особи зможуть звернутися до судових органів у порядку апеляції або касації. Право цих громадян на вільний доступ до правосуддя буде відновлено”, – йдеться в повідомленні.

Денісова додала, що з грудня 2018 року до сьогодні з окупованої частини Луганської області було отримано 373 засуджених громадянин України, а з Донецької – 13, із них 105 осіб – звільнено.

Нагадаємо, в липні відбулась передача 64 громадян України з пенітенціарних установ окупованої частини Луганської області, які на момент окупації Донбасу були затримані або відбували покарання за скоєні злочини.

Джерело UATV
дата 12.09.2019
категорії Суспільство
поділитися

Топ новин на UA|TV