З 4 червня діятимуть нові умови для в’їзду до Туреччини, – МКІП

uatv
02.06.2021
Фото з сайта mkip.gov.ua

З 4 червня 2021 року для всіх іноземних громадян діятимуть нові умови для в‘їзду до Туреччини у зв’язку зі змінами санепідемситуації у країні.

Про це пише UATV із посиланням на Міністерство культури та інформаційної політики України.

Для перетину турецького кордону туристам необхідно пред’явити негативний результат ПЛР-тесту, зробленого не більше, ніж за 72 години до перетину кордону. Або швидкого тесту на антиген, зробленого протягом останніх 48 годин.

Надавати ПЛР-тест і проходити карантин не потрібно, якщо пасажири, які прямують до Туреччини, пред’являть документ, виданий офіційними органами відповідної країни, що свідчить про їхню вакцинацію принаймні за 14 днів до прибуття до Туреччини та/або що вони вилікувалися від хвороби за останні шість місяців.

“Це означає, що скасування необхідності ПЛР-тесту, яке ввели з 15 травня 2021 року для людей, що прибували до Туреччини наземним, повітряним або морським шляхом з Гонконгу, Китаю, Тайваню, В’єтнаму, Австралії, Нової Зеландії, Сінгапуру, Таїланду, Південної Кореї, Японії, Великої Британії, Латвії, Люксембургу, України та Естонії, тимчасово призупиняється і діятиме до 3 червня включно”, – зазначили у МКІП.

Читайте також: Для українців відкриті 107 країн світу, – Кулеба (ВІДЕО)

Нагадаємо, що Греція 14 травня відкрила кордони для туристів.

Джерело UATV
дата02.06.2021
категорії Туризм
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×