З 1 серпня карантинні обмеження при перетині адмінмежі з окупованим Кримом скасовані, – ДПСУ (ВІДЕО)

uatv
07.08.2020
Фото Укрінформ

Спікер Херсонського загону Держприкордонслужби Іван Шевцов повідомив, що з 1 серпня всі карантинні обмеження при перетині адмінмежі з окупованим Кримом скасували.

Про це він повідомив у програмі “На самом деле: Крым” на телеканалі “Дом“.

“З першого числа скасували всі обмеження, які були під час карантину, і люди можуть перетинати адмінмежу так, як вони робили це до карантину. Зараз уже не потрібна двотижнева самоізоляція“, – сказав він.

Читайте такожВійськове вторгнення: на що готова піти Росія заради води в окупованому Криму (ВІДЕО)

Щодо черг і в’їзду громадян на пропускних пунктах із боку Криму, які контролює окупаційна влада, Шевцов зазначив, що наші прикордонники фіксують кількість людей, яких не впускають на півострів.

“Ми не спілкуємося з окупантами і не підтримуємо жодних зв’язків. Ми фіксуємо кількість людей, яких вони не пропускають за добу. Так, наприклад, за минулу добу вони не пропустили 25 громадян. Це дещо менше, ніж було, наприклад, місяць тому, коли вони не пропускали за добу близько 50-70 громадян. Зараз ця цифра зменшилася. Переважно причина недопуску – це відсутність близьких родичів на території окупованого Криму. Наскільки мені відомо, окупанти пропускають лише тих людей, у кого є близькі родичі на території Криму”, – розповів він.

Раніше повідомлялося, що окупанти понад сім годин утримували на адмінмежі з незаконно анексованим Кримом сім’ю з двома малими дітьми.

Джерело UATV
дата 07.08.2020
категорії Крим
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×