Європейський Союз засудив відкриття Керченського мосту

Будівництво мосту є ще одним порушенням суверенітету та територіальної цілісності України

uatv
15.05.2018

 

Фото Укрінформ-UATV

Про це йдеться в заяві речника Європейського союзу у відповідь на часткове відкриття Керченського мосту у вівторок, 15 травня.

У ЄС наголосили, що Росія побудувала Керченський міст без згоди України. “Метою будівництва мосту є подальша  примусова інтеграція незаконно приєднаного півострова до Росії та його ізоляція від України”, – говориться в повідомленні.

В заяві наголошується, що міст обмежує прохід суден через Керченську протоку в українські порти Азовського моря.

“Європейський Союз продовжує засуджувати незаконну анексію Криму та Севастополя з боку Росії та не визнає це порушення міжнародного права”, – наголосили в ЄС.

Як відомо, 15 травня за участі президента РФ Владіміра Путіна відбулася церемонія відкриття автодорожньої частини кримського мосту.

У МЗС України повідомили, що Україна працюватиме над розширенням санкцій проти осіб, причетних до будівництва Керченську мосту

Раніше заступниця міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль заявила, що жодна рекламна картинка щодо будівництва Керченського мосту не змінює факту протиправної окупації Криму.

Нагадаємо, що відразу після окупації Криму в 2014 році Росія розпочала незаконне будівництво транспортного переходу через Керченську протоку, яке сполучає півострів з російською Таманню.

Джерело UATV
дата 15.05.2018
категорії Крим
поділитися
Топ новин на UA|TV