Європейський інвестбанк виділить Україні грант у розмірі 16,4 млн євро

Перша угода укладається на 10 млн євро і стосується освітньої сфери в Україні

uatv
07.03.2018

Фото з сайта iPress.ua

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) підписав дві угоди із Фондом Східноєвропейського партнерства “Е5Р”. Йдеться про надання Україні 16,4 млн євро гранту для покращення енергоефективності.

Підписання угод відбулося у представництві ЄС в Україні, передає Укрінформ.

“Енергоефективність або “приховане паливо” для України – це ще один крок до енергетичної незалежності. Угоди, які ми підписуємо сьогодні, – гранти на суму 16,4 млн євро”, – зазначив менеджер фонду “Е5Р” Андерс Лунд.

Віце-президент ЄІБ Вазиль Худак зауважив, що перша угода укладається на 10 млн євро і стосується освітньої сфери в Україні.

“Цю допомогу буде використано для оновлення навчальних закладів, будуть модернізовані фасади, вентиляційні системи, опалення та освітлення. Важливо зазначити, що ця допомога надається у формі гранту на 10 млн євро. Це частина від більшого фінансування, від близько 120 млн євро, які виділили на модернізацію енергоефективності в Україні”, – повідомив він.

Інша угода стосується систем теплопостачання у місті Кривий Ріг.

“Допомога призначена для встановлення лічильників на рівні споживачів та для сприяння зміни у ставленні споживачів”, – сказав Худак.

Нагадаємо, Світовий банк проконсультує Міносвіти України.

Джерело Укрінформ
дата 07.03.2018
категорії Економiка, Новини партнерів
поділитися
Топ новин на UA|TV