Європейська ідея для українського народу не просто гасло, а щоденна боротьба, – Іванна Климпуш-Цинцадзе

За рішучу відмову від радянського минулого ми щоденно розплачуємося військовою агресією РФ

uatv
19.05.2018

Фото Укрінформ-UATV

Європейська ідея для українського народу є не просто гаслом, а щоденною боротьбою, оскільки саме за вибір європейської ідентичності ми розплачуємося військовою агресією Росії, заявила віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе з нагоди святкування Дня Європи, повідомив у Facebook офіс віце-прем’єра.

“Саме за вибір європейської ідентичності та рішучу відмову від радянського минулого ми щоденно розплачуємося військовою агресією Російської Федерації. Тому європейська ідея для українського народу – це не просто гасло, це щоденна боротьба”, – сказала вона.

Також  прем’єрка додала, що сьогодні українці крок за кроком втілюють свої мрії, адже зовсім недавно багато хто скептично ставився до запровадження безвізового режиму для українських громадян та наразі він вже став нормою життя українців.

Водночас Климпуш-Цинцадзе підкреслила, що попереду ще багато роботи, а ключовим завданням влади є продовження та нарощування темпу реформ.

Нагадаємо, сьогодні в Україні святкують День Європи. Володимир Гройсман заявив, що Україна чітко заявила про свій євроінтеграційний вибір і наполегливо працює над вступом до ЄС.

Джерело UATV
дата 19.05.2018
категорії Україна та ЄС
поділитися
Топ новин на UA|TV