Європарламент підтримав виділення Україні макрофінансової допомоги в 1 млрд євро

Таке рішення підтримали 527 європарламентарів, 124 були проти

uatv
13.06.2018

Фото з сайта antikor.com.ua

Депутати Європейського парламенту на пленарному засіданні 13 червня підтримали виділення Україні пакета фінансової допомоги, повідомляє прес-служба Петра Порошенка.

ПП: Добрі новини з Європарламенту! Щойно абсолютна більшість депутатів підтримали пропозицію Єврокомісії про…

Опубліковано Петром Порошенком 13 червня 2018 р.

Київ отримає до 1 млрд євро. Після схвалення Європарламенту, документ про макрофінансову підтримку України ще повинна підписати Рада Євросоюзу. Як пише брюссельський кореспондент “Радіо Свобода” Рікард Йозвяк у своєму мікроблозі у Twitter, якщо все піде добре – перший транш фіндопомоги Україні нададуть у вересні.

“Європарламент проголосував за підтримку нової макрофінансової допомоги на суму 1 мільярд євро для України. Якщо все добре, перший транш може бути виплачений у вересні. 527 голосів за та 124 – проти”, – зазначив він.

Нагадаємо, 9 березня Європейська комісія офіційно запропонувала Україні новий пакет макрофінансової допомоги розміром в 1 мільярд євро.

На сайті Європарламенту уточнюється, що макрофінансова допомога становитиме до 1 мільярда євро, її нададуть як середньострокові та довгострокові кредити.

Допомогу планують виплачувати у двох траншах. Перший транш очікується у другій половині 2018 року, а другий – у першій половині 2019 року.

Джерело UATV
дата 13.06.2018
категорії Економiка
поділитися

Топ новин на UA|TV