Європа завтрашнього дня: на 29-му Економічному форумі в Польщі обговорили перспективи співпраці з Україною

uatv
13.09.2019
Фото з сайта forum-ekonomiczne.pl

Цього року 29-й Економічний форум у польському місті Криниця-Здруй пройшов під гаслом “Європа завтрашнього дня: чи буде вона сильною?”. 5 тисяч гостей на понад двох сотнях панельних дискусій обговорювали економічний розвиток континенту, торговельну співпрацю, кібербезпека, охорону здоров’я, енергетичну політику й освіту.

Вперше на Економічному форумі працював “Український дім” – це павільйон, у якому учасники дискусій могли дізнатися більше про Україну, обговорити перспективи співпраці та проблеми країни.

“Сам факт того, що є український павільйон, свідчить про те, яке значення має Україна для Польщі. З огляду на те, що Форум – місце обміну думками, дискусій у нашому регіоні Європи, це ще й спосіб якось акцентувати увагу європейської громадськості на Україні, її проблеми, на необхідності підтримки та захисту її інтересів”, – сказав Олег Дубіш, віце-президент Польсько-української господарської палати.

Гостей павільйону пригощали українським вином, сирами та яблуками. Тут же організатори зібрали всю інформацію про рідну країну, щоб іноземні гості й партнери змогли познайомитися з українською культурою та бізнесом.

“Пройнялися ідеєю представити Україну на гідному рівні і запросити сюди і політиків, і представників соціальної сфери, і бізнесменів. Хотіли організувати майданчик, де, по-перше, всі будуть зустрічатися, де буде найбільше інформації про Україну, де можна буде взяти брошури. Там буде багато людей, які зможуть відповісти на питання з приводу різних галузей співпраці”, – ділиться Ганна Крисюк, співорганізаторка “Українського дому”.

Україні на Економічному форумі присвятили близько 15 дискусій. Говорили про успіхи Східного партнерства, співпрацю з Польщею, шляхи завершення російської агресії на території України й безпеки в Чорноморському регіоні. Головна мета учасників форуму – знайти нових партнерів і поліпшити міжнародну співпрацю.

Нагадаємо, у Вінниці відбулася презентація фестивалю сучасного мистецтва Air GogolFest. 

Джерело UATV
дата 13.09.2019
категорії Новини партнерів
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV