Європа не відмовиться від санкцій, поки РФ не виконає своїх зобов’язань, – Дональд Туск (ВІДЕО)

uatv
19.02.2019
Фото Укрінформ-UATV

Європейський Союз не змириться з актами насильства в Азові, ніколи не визнає незаконну анексію Криму та не відмовиться від санкцій, аж поки РФ не буде дотримуватися своїх зобов’язань. Про це заявив голова Європейської Ради Дональд Туск під час засідання у Верховній Раді у зв’язку з п’ятою річницею від початку збройної агресії Російської Федерації проти України, повідомляє UATV.

Він зазначив, що Україна встояла, незважаючи на те, що її партнери не завжди допомагали їй так, як належить.

“Сьогодні можу повторити не лише від свого імені, а й від імені всього Європейського Союзу – ми з вами. І ми хочемо вам допомагати. Саме тут хочу повторити перші слова угоди про асоціацію: “ЄС визнає європейські прагнення України і вітає її європейський вибір”. Хочу повторити, що Європа ніколи не визнає російську анексію Криму і не відмовиться від санкцій, аж поки Росія не виконає свої зобов’язання. Також ЄС не змириться з жодним актом насильства в Азовському морі”, – сказав Дональд Туск.

Голова Європейської Ради додав, що хлопці з Небесної Сотні увійшли у пантеон не тільки українських, а й європейських героїв, і зазначив, що Європа завжди буде пам’ятати про своїх синів.

“Хочу подякувати вам за вашу європейськість. Я завжди пам’ятатиму блакитні прапори із золотими зірками на Хрещатику під час Революції та Оду радості, яка лунала по всій Україні. Часто повторюю своїм колегам у Брюсселі: “Не вчіть їх бути Європою, вчіться у них, що таке Європа. Хто готовий продати Україну, продає і майбутнє Європи. Немає Європи без України””, – наголосив Дональд Туск.

LIVE: У ВРУ відбувається засідання у зв’язку з п’ятою річницею від початку збройної агресії Російської Федерації проти України

Опубліковано UATV українською Вівторок, 19 лютого 2019 р.

Нагадаємо, Петро Порошенко та Дональд Туск вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Джерело UATV
дата 19.02.2019
категорії Україна та ЄС
поділитися

Топ новин на UA|TV