Євродепутати підтримали акцію “День вишиванки – день солідарності з Україною” (ВІДЕО)

uatv
19.04.2019
Скрін з відео

Європейські депутати одягнули вишиванки та записали короткі відеозвернення на підтримку України. Таким чином вони долучились до всесвітньої акції “День вишиванки – день солідарності з Україною”.

Про це повідомляє ГО “Всесвітній день вишиванки” у Facebook.

Відеозвернення вже записали португальський депутат Жузе Інасіу Фаріа та депутат німецького Бундестагу Омід Нуріпур.

“Підтримую Україну в усіх моментах її сучасної історії. Я одягнув цю вишиванку тому, що вірю в Україну та вірю в територіальну цілісність України. Мені подобаються українські традиції та культура. Я – українець”, – сказав євродепутат Жузе Інасіу Фаріа.

Його колега Омід Нуріпур розповів, що вдягнув вишиванку, аби тим самим визнати, що Україна є самостійною державою з видатною власною історією і високою культурою. 

Нагадаємо, що “День вишиванки – день солідарності з Україною” –  всесвітня акція, яку ініціювали українські дипломати разом з нашою діаспорою та ГО “Всесвітній день вишиванки”, щоб привернути увагу міжнародної спільноти до України. 

У рамках акції відомі політики та діячі культури одягають українські вишиванки в знак солідарності з Україною.

Цьогоріч Всесвітній день вишиванки відзначатимуть 16 травня.

День вишиванки – День солідарності з Україною (Португалія)

Євродепутат від Португалії José Inácio Faria одягнув вишиванку на знак підтримки України."День вишиванки – день солідарності з Україною" – всесвітня акція, яку цього року започатковує ГО "Всесвітній день вишиванки" спільно з українськими посольствами та об'єднаннями українців закордоном.Відомі та впливові іноземці одягають українські вишиті сорочки як вияв солідарності з Україною. Наша спільна мета та завдання:- підтримка рівня світової уваги до потреби спільного протистояння російській агреcії, – пропагуваня української культуру закордоном,- підвищення позитивного іміджу України у світі,- привернення уваги українців до того, наскільки високо світова спільнота оцінює наші історичні надбання.Дякуємо за співпрацю Embaixada da Ucrânia em Portugal/Посольство України в Португалії та Фолк Мода

Опубліковано Всесвітній день вишиванки Четвер, 18 квітня 2019 р.

Раніше на Рівненщині презентували “Вишиваний “Кобзар”

Джерело UATV
дата 19.04.2019
категорії Українці в світі
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×