Євробачення-2020: розпочався національний відбір

uatv
16.10.2019
Фото з сайта eurovision.ua

В Україні сьогодні, 16 жовтня, стартує національний відбір на міжнародний пісенний конкурс “Євробачення-2020“. Його проводитимуть Суспільне та СТБ.

Про це повідомляє пресслужба Суспільного, інформує UATV.

Від сьогодні усі охочі зможуть подати анкети на участь.

Відбір цього року відбуватиметься за оновленими правилами. Так, учасником нацвідбору зможе стати виконавець або колектив, який не виступав із концертами на території Росії з 2014 року, а також не планує та не анонсує такі виступи до фіналу Євробачення. Також у їхній біографії не повинно бути поїздок на територію незаконно анексованого Криму з порушенням законодавства України.

“Євробачення – особливий пісенний конкурс, бо він не тільки про музику, це про можливість представити свою країну у світі. Тому для нас, як для Суспільного мовника України, важливо організувати відбір спільно з СТБ таким чином, щоб представником України був не лише талановитий і яскравий артист, а й той, хто цілковито розуміє цю відповідальність, поділяє позицію та цінності українського суспільства й готовий дотримуватися правил конкурсу; той, хто зможе якнайкраще представити нашу країну на міжнародній арені”, – зазначив голова правління UA:Суспільне мовлення Зураб Аласанія.

Як і раніше, відбір відбуватиметься у три етапи

  • всеукраїнський онлайн-збір анкет – триватиме до 25 грудня,
  • телевізійні півфінали – 8 та 15 лютого,
  • фінал, під час якого Україна назве свого представника на Євробачення-2020 – 22 лютого.

65-й міжнародний пісенний конкурс Євробачення-2020 відбудеться 12, 14 і 16 травня 2020 року в місті Роттердам, Нідерланди.

Нагадаємо, на Євробаченні-2019 виграв Дункан Лоуренс із Нідерландів.

Джерело UATV
дата 16.10.2019
категорії Культура
поділитися

Топ новин на UA|TV