ЄС засудив наміри провести вибори у так званих “Л/ДНР”

Оголошення про проведення виборів суперечить Мінським домовленностям

uatv
08.09.2018

Фото Укрінформ-UATV

У Європейському союзі заявили, що ключовим для досягнення мирного врегулювання конфлікту на сході України є дотримання Мінських угод, а оголошення про проведення виборів в так званих “ДНР” та “ЛНР” суперечить цим угодам.

Про це сказано у заяві, оприлюдненій речницею Європейської зовнішньополітичної служби Майєю Коціянчич, передає Радіо Свобода.

“ЄС цілковито підтримує незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України в межах її міжнародно визнаних кордонів. У цьому контексті оголошення про те, що так звані “вибори” відбудуться у так званій “Луганській Народній Республіці” та “Донецькій Народній Республіці” 11 листопада 2018 року, суперечить духу та букві Мінських угод, які містять конкретні положення щодо організації місцевих виборів у цьому регіоні”, – зазначено у заяві.

Майя Коціянчич зазначила, що необхідно уникати будь-яких кроків, які можуть перешкоджати реалізації Мінських угод. “Ми зокрема сподіваємося, що Росія в цьому сенсі цілком використає свій вплив на сепаратистів”, – сказала вона.

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ України відреагувало на наміри окупаційної адміністрації Росії провести так звані “вибори” в ОРДЛО і заявило, що вони порушують Мінські угоди.

Джерело Радіо Свобода
дата 08.09.2018
категорії Україна та ЄС
поділитися
Топ новин на UA|TV