ЄС запустив в Україні нову програму для вдосконалення електронних послуг

uatv
22.05.2019
Фото з сайта eurointegration.com.ua

У середу, 22 травня, в Україні офіційно стартувала нова програма
Євросоюзу EU4Digital, спрямована на розвиток та вдосконалення цифрового сектору. 

Про це повідомляють на офіційному сайті представництва ЄС в Україні. 

Програма надає підтримку урядам країн “Східного партнерства”, регуляторним органам та агенціям, які активно задіяні у розвитку цифрового сектору, а також підтримує суб’єктів економічної діяльності та інші зацікавлені сторони в інноваціях, навчанні та розвитку навичок. 

За словами керівника EU4Digital Артураса Піліпоніса, ЄС прагне поширити переваги єдиного цифрового ринку, виділивши 12 млн євро на розвиток потенціалу цифрової економіки шести країн – України, Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії і Молдови.

В рамках EU4Digital також будуть розвиватися проекти в сферах ІКТ-інновацій, електронної торгівлі, електронних умінь і компетенцій, довірчих послуг і безпеки, “електронного здоров’я”, уточнили в інформації. 

Варто зазначити, що Україна визначила цифрову трансформацію як пріоритетну політику. Це демонструють результати успішного впровадження систем ProZorro та eHealth, мобільного покриття 4G та запуску електронних послуг у державному та приватному секторах.  2018 року уряд затвердив концепцію та план дій щодо розвитку цифрової економіки та суспільства України на 2018–2020 роки.

Нагадаємо, компанія Microsoft створила програмне забезпечення для захисту виборів.

Джерело UATV
дата 22.05.2019
категорії Україна та ЄС
поділитися

Топ новин на UA|TV