ЄС виділить Україні €26 млн на сільське господарство та мале фермерство

uatv
28.01.2020
Фото Укрінформ-UATV

Сьогодні, 28 січня, Україна та Європейська комісія підписали угоду, згідно з якою наша держава отримає від ЄС 26 мільйонів євро на розвиток сільського господарства і малих фермерських господарств.

Погодження документу відбулося в Брюсселі на полях 6-го засідання Ради асоціації Україна-ЄС, повідомляє UATV з посиланням на “Європейську правду“.

Зазначається, що кошти будуть спрямовані на підтримку земельної реформи шляхом об’єднання державного земельного кадастру і державного реєстру речових прав, реформи установ та системи землекористування.

Також ці гроші використовуватимуться для проведення інституційних і галузевих реформ у сфері сільського господарства та розвитку сільських територій. Також їх спрямують на зміцнення цільових ланцюгів вартості у сільському господарстві і надання доступу малих фермерських господарств до фінансування завдяки запровадженню грантових програм.

Участь у підписанні угоди з української сторони взяв віцепрем’єрміністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба, а від Європейської комісії документ підписав комісар ЄС з питань європейської політики сусідства та переговорів з розширення Олівер Варгеї.

Читайте також“Промисловий безвіз”: Україна очікує найближчим часом візит оціночної місії ЄС

Джерело Європейська правда
дата 28.01.2020
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×