ЄС повинен підтримувати Україну так само, як і США, – Трамп на зустрічі з Зеленським

uatv
25.09.2019
Фото Reuters

Україна є надзвичайно важливою для Європейського Союзу, тому країни ЄС повинні допомагати нашій державі так само, як роблять це Сполучені Штати Америки.

Про це заявив президент США Дональд Трамп під час зустрічі з главою української держави Володимиром Зеленським, повідомляє UATV.

“Ми з вами уже поговорили про те, що США допомагають Україні. Але я також вважаю, що значно більше для України мають допомагати й інші країни, європейські – Франція, Німеччина… Думаю, що разом ми попрацюємо над цим. Я вважаю, що вони повинні відчувати себе винними за те, що не роблять усе, що мали. Україна надзвичайно важлива для Європи, для Європейського Союзу. Я вважаю, що вони повинні витрачати значно більше на те, щоб допомагати Україні”, – сказав Дональд Трамп.

У свою чергу Володимир Зеленський запевнив, що допомога США дуже важлива для України на тлі бойових дій на сході держави та боротьби з корупцією.

“Ми молода країна. Нам не стільки потрібна допомога, скільки підтримка. Дякуємо усім європейським країнам, але ми хочемо отримати більше підтримки. Я вважаю, що тільки разом з Європейським Союзом і США зможемо зупинити війну”, – наголосив він.

Нагадаємо, Зеленський обговорив залучення інвесторів з президентом Румунії та прем’єром Норвегії.

Джерело UATV
дата 25.09.2019
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV