ЄС передав полтавським правоохоронцям обладнання для домедичної підготовки поліцейських (ФОТО)

uatv
22.05.2019
Фото Нацполіція України

Представник Консультативної місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки Вільям Брейн передав Тренінговому центру поліції Полтавщини навчальні симулятори і тренажери для відпрацьовування прийомів надання домедичної допомоги.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Полтавської області.

Загальна вартість обладнання становить вісім тисяч євро.

Серед тренажерів, які отримали правоохоронці, є манекен, який імітує фігуру людини з блоком контролю, а також манекени, які імітують голову й погруддя дорослої людини і дитини. З їхньою допомогою поліцейські зможуть відпрацьовувати навички введення лікарських засобів підшкірно і внутрішньом’язово та проведення легеневої реанімації. Також Консультативна місія США передала дефібрилятор, медичний інвентар та різні препарати.

“Вважаємо, що всі офіцери поліції у рамках професійного навчання повинні проходити курс домедичної підготовки, оскільки завдяки здобутим вмінням вони можуть врятувати чиєсь життя. Насамперед, ці навики незамінні під час надання допомоги постраждалим у ДТП. Не менш важливо, якщо в екстреній ситуації поліцейський зможе допомогти і власному напарнику”, – наголосив представник Консультативної місії ЄС з реформування сектору цивільної безпеки Вільям Брейн.

Нагадаємо, представники НАТО передали реабілітаційне обладнання Ірпінському військовому госпіталю.

Джерело UATV
дата 22.05.2019
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV