Як українець відкрив прибуткову страусову ферму на Київщині (ВІДЕО)

У програмі "Моя Земля" на телеканалі UATV розповідається про фермера, який заснував успішний бізнес

uatv
20.03.2018

Фото UATV

Страусова ферма Василя Ковінька – це 5 га впорядкованої території. Навколо – поля для посівів, поруч луг біля річки Рось із чистою водою та сіножатями. Синявська страусова ферма розташована на виїзді з Синяви в бік Бушевого, навпроти Божої гори на Київщині.

Українець заснував ферму в 2002 році – так він розпорядився успадкованими від батьків наділами. Страус – птах не екзотичний, а дієтичний, та ще й вирізняється несучістю. Такі враження Василь Ковінько отримав від відвідування страусових ферм у Європі.

“Я часто їздив в Європу і бачив ферми у Польщі, Німеччині, Бельгії. Бачив людей, які займалися фермерським господарством – розводили страусів, оленів. Ось і з’явилася ідея купити страусів і привезти в Україну”, – говорить фермер.

За його словами, страусова ферма – вигідний бізнес, щоб його розвинути, достатньо 4-7 птахів. Василь почав із 30 страусенят. Привіз додому пташенят африканського страуса і розпочав свій бізнес.

“Я зробив тут усе так, щоб самому жити, і тут, серед тварин, я почуваюся вільним. Адже голова залишається світлою – не забита всілякою пропагандою”, – каже фермер.

Невелика кількість страусів міститься у вольєрах. До комплексу також входить міні-зоопарк із пташником, його часто відвідують туристи, проводяться екскурсії.

“Зараз ми не трудоголіки, які працюють у поті чола день і ніч. Ми бачимо світ, але живемо фермою. Від неї ж отримуємо задоволення і здоров’я”, – каже фермер.

Василь розповідає, що в молодості у нього була можливість залишитися працювати в Німеччині, та він не захотів. “Там я ніхто, а тут я Василь Миколайович”, – каже український фермер.

Скільки коштує зараз відкриття такого бізнесу в Україні та які ще тварини живуть на фермі українця – дивіться у програмі “Моя Земля” на телеканалі UATV.

 

Джерело UATV
дата 20.03.2018
категорії Суспільство
поділитися
Топ новин на UA|TV