“Як у концтаборі”: Олег Сенцов висловився про ситуацію в окупованому Криму

uatv
16.11.2019
Скрін із відео

Колишній в’язень Кремля, режисер Олег Сенцов заявив, що російська влада в окупованому Криму карає незгодних через страх “руху в бік України”.

Відповідна заява прозвучала в інтерв’ю ВВС Україна.

“В Росії є проблема зі свободою слова, там взагалі проблема зі свободою всього. Політичних партій, громадських рухів, економічна свобода, свобода слова, свобода преси, свобода волевиявлення, свобода совісті. Там немає свободи. Ніякої. Там скоро закриють свободу інтернету”, – сказав він.

За його словами, в окупованому Криму це особливо помітно.

Читайте також: Олег Сенцов отримав премію імені Магнітського у Лондоні (ФОТО)

“У Криму зараз все тухле, затхле, навіть для тих, хто підтримує Росію. А хто не підтримує Росію – а таких там також достатньо багато, – для них існувати у цій атмосфері дуже важко. В Криму будь-який сумнів щодо цієї влади, будь-яке висловлювання публічне, не приведи Боже, вийти на вулицю, – все, це одразу карна справа, термін. Тому вони там дуже бояться усіх цих рухів у бік України. Це як у концтаборі виходить. Режим, яким заправляють загарбники, а тих, хто проти, жорстко карають”, – сказав Сенцов.

Режисер зауважив також, що на окупованому півострові зросла кількість поліцейських.

“Це як вийти на вулицю голим – тебе одразу ж помітять. Там те саме. Вони вичавлюють усе проукраїнське населення на материк, на українську територію. А (у Крим) завозять із Росії чиновників, поліцейських, військових, лояльних до Путіна, і у такий спосіб штучно змінюють демографію“, – додав Сенцов.

Раніше Олег Сенцов у Київському будинку кіно презентував книгу “Маркетер”.

Джерело BBC
дата 16.11.2019
категорії Крим
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV