Yah – український рок-гурт, який сміливо співає про старіння і страх перед смертю (ВІДЕО)

uatv
28.01.2020
Скрін з відео

Yah – це рок-гурт з елементами поп. Зараз музиканти починають додавати в свою творчість і електронні моменти. Гурт зачіпає дуже тонкі та глибокі теми, про які не кожен артист наважиться говорити. Це теми старіння, дружби, страху перед смертю і марного пошуку сенсу за допомогою релігії.

“У Києві колись була така потужна, андеграундна музична тусовка. Хардкор-гурти з якимись політичними меседжами, vegan for life стратегія і так далі. І ми були в цій тусовці, грали цю музику. Було багато-багато людей. Потім щось почало змінюватися, і вона якось стала рідшати. Ми один одного звідти і знаємо. Ми знайомі вже років 7″, – розповідає фронтмен гурту Паша.

За його словами, вони завжди грали гітарну музику і особливо не розуміли електронну. Зараз ситуація змінилася. Хлопці вже пишуть електроніку і будуть ці “вкраплення” робити в наступних альбомах.

“Ми думаємо додати більше електроніки, але там все одно буде гітара, тому що це класно”, – говорить Паша.

Перший кліп гурту –за оповіданням Юрія Мамлєєва “Відображення”. Мамлєєв – це російський письменник, який написав похмуру розповідь про хлопця в Нью-Йорку, від якого тікає його тінь. І учасники колективу зробили екранізацію цієї розповіді у вигляді мультфільму.

Більше про молодий український гурт “Yah” дивіться в повному випуску програми “Music day”.

Більше випусків програми Music Day дивіться за посиланням.

Джерело UATV
дата 28.01.2020
категорії Культура
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×