Взаємне визнання електронних довірчих послуг: Україна співпрацюватиме з ЄС

uatv
27.01.2021
Фото з сайта europa.eu

Україна та Європейський Союз співпрацюватимуть для взаємного визнання електронних довірчих послуг.

Про це повідомляє UATV із посиланням на сайт Міністерства цифрової трансформації.

У 2019 році Мінцифра надіслала до Євросоюзу запит про укладення двосторонньої угоди про взаємне визнання електронних довірчих послуг. Наразі є робочий  план співпраці у цій сфері, над втіленням якого працюватимуть протягом наступних двох років. 

“Взаємне визнання електронних довірчих послуг між Україною та ЄС розширить можливості громадян та бізнесу. Саме тому команда Мінцифри працює над тим, щоб ключові компоненти української системи електронних довірчих послуг були сумісні з відповідними компонентами системи ЄС. Це дозволить забезпечити українців доступними електронними довірчими послугами”, – сказала Людмила Рабчинська, заступниця міністра цифрової трансформації.

Зазначається, що це передбачає можливість здійснювати транскордонні транзакції з використанням кваліфікованих електронних підписів зі свого комп’ютера чи смартфона без зайвих зусиль та витрат.  

Громадяни зможуть отримувати публічні послуги онлайн у країнах-членах ЄС за допомогою українського КЕП.

Раніше в Україні підготували рекомендації щодо захисту дітей у цифровому середовищі.

Також нагадаємо, що Євросоюз надасть Україні 20 млн євро фінансової підтримки на розвиток цифрової трансформації, якою займається Мінцифри.

Джерело UATV
дата 27.01.2021
категорії Технології
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×