“Виведення “Північного потоку-2″ з-під дії газової директиви ЄС – неприпустиме”, – Гончарук

uatv
19.11.2019
Фото з сайта kmu.gov.ua

Україна очікує на повну імплементацію змін до Третього енергетичного пакета ЄС у законодавство Німеччини. Варіант щодо  виключення “Північного потоку-2” з-під дії консенсусної директиви ЄС є неприпустимим.

Про це заявив прем’єрміністр України Олексій Гончарук на зустрічі з очільником МЗС Німеччини Гайком Маасом, повідомляє UATV з посиланням на Урядовий портал.

“Ми отримуємо тривожні сигнали щодо можливого виключення “Північного потоку-2” з-під дії консенсусної директиви ЄС німецьким незалежним регулятором. Такий розвиток подій вважаю неприпустимим”, – наголосив Гончарук.

Адже у випадку, якщо російський “Газпром” буде виведений з-під дії газової директиви ЄС, то він отримає можливість для зловживання своїм монопольним становищем.

“Ми розраховуємо на те, що участь Німеччини в консультаціях сприятиме продовженню транзиту російського газу до Європи через Україну на розумних умовах та європейських практиках”, – відзначив очільник уряду.

Маас ще на зустрічі з Вадимом Пристайко заявив, що Німеччина підтримує транзит газу через Україну після 2019 року.

Нагадаємо, що сьогодні Гайко Маас прибув до Києва з офіційним візитом. Він вже зустрівся главою МЗС України та президентом Володимиром Зеленським.

Джерело Урядовий портал
дата 19.11.2019
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×