Високі технології, кібербезпека: НАТО розширює наукову співпрацю з Україною

uatv
08.08.2020
Фото Укрінформ

У НАТО заявляють про посилення наукової співпраці з Україною. Йдеться про протидію тероризму, високі технології, кібербезпеку, енергетичну безпеку, захист від хімічних, біологічних, радіологічних та ядерних речовин.

 Про це повідомляє Голос Америки, інформує UATV.

“З огляду на високі стандарти української науки та технологій, співпраця з українськими дослідниками є також цінною нагодою для їхніх партнерів у країнах НАТО з метою вивчення певних сфер, таких як, наприклад, засоби гібридної війни”, – сказав Антоніу Міссіролі, помічник генсекретаря НАТО з нових викликів безпеки.

Як відомо, Україна наразі проводить 27 ініціатив у межах програми НАТО “Наука заради миру та безпеки” (SPS), включаючи програму DEXTER, що вивчає можливості виявлення вибухівки та вогнепальної зброї з метою протидії тероризму.

Цьогоріч програма SPS схвалила 13 нових ініціатив наукової співпраці з Україною у сфері захисту від хімічних, біологічних, радіологічних та ядерних речовин, включаючи роботу над готовністю систем реагування в надзвичайних ситуаціях та готовності медичної системи до такого роду загроз.

Читайте також: Таран обговорив з главою представництва НАТО в Україні реалізацію Річної національної програми

Раніше Україна домовилася з НАТО про посилення військової присутності у Чорноморському регіоні.

Джерело Голос Америки
дата 08.08.2020
категорії Наука
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×