“Вирішальне слово завжди буде за українським народом”: президент привітав із Днем Гідності та Свободи (ВІДЕО)

uatv
21.11.2020
Фото ОП

Президент Володимир Зеленський привітав із Днем Гідності та Свободи. За його словами, у визначальні часи історії головне та вирішальне слово завжди буде за українським народом.

Відповідне відеозвернення опубліковано на сайті ОП інформує UATV.

“У визначальні часи історії головне та вирішальне слово завжди буде не за політиками, і слава Богу, а за українським народом”, – сказав глава держави.

За словами Володимира Зеленського, найбільший здобуток цих подій, який неможливо заперечити – нова свідомість і громадян, і влади.

Читайте такожУкраїна приєдналася до санкцій ЄС проти Білорусі та Придністров’я

“Кожен громадянин знає: фраза “Від мене нічого не залежить” – це міф. Разом ми можемо все. А кожна влада в Україні матиме щонайменше три символи, три нагадування про те, що ніколи не можна йти проти волі свого народу. Бо ми не будемо мовчати, нас неможливо залякати або зламати. Українці готові боротися за правду і справедливість – навіть ціною власного життя”, – зазначив президент.

Він наголосив, що ми щодня маємо продовжувати нелегку побудову дійсно нової України, вільної та гідної.

“Де на першому місці завжди буде закон, а не прізвища чи минулі заслуги. Де через роки після знакової історичної події буде музей, а не тимчасова конструкція. Де всі позитивні зміни, написані на плакатах, що в мороз і холод тримали мітингарі, стануть реальністю. Де гідність, свобода, рівність, порядність та чесність будуть не тимчасовими конструкціями, а непорушними цінностями. Для всіх нас. Для кожного з нас. Для всього нашого суспільства. Як спогад про кожного, хто загинув заради України. Як вогонь, що освітлює спільний шлях у майбутнє”, – додав президент. 

Як повідомлялося раніше, Кабінет міністрів схвалив 17 рішень, які прискорять євроінтеграцію України.

Джерело UATV
дата 21.11.2020
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×