Вибори за кордоном: як українці голосують у Нідерландах, Польщі та Туреччині (ВІДЕО)

uatv
21.07.2019
Скрін UATV

Українці з усього світу беруть участь у позачергових виборах парламенту.

Волевиявлення наших громадян активно проходить у Нідерландах, повідомляють журналісти UATV.

Єдина виборча дільниця в цій країні розташовується в Гаазі. Сюди з’їжджаються з різних регіонів і провінцій. У списках – майже 1900 виборців. За перші три години роботи виборчу дільницю відвідав 161 українець.

“Ми приїхали з Амстердама. Дорога забрала хвилин 40, – розповідає молода сім’я українців. – Голосуємо, тому що знаємо, наскільки це важливо”.

У Туреччині працює три виборчі дільниці: в Стамбулі, Анкарі та Анталії.

В Анкарі зареєструвалися 214 осіб, вже проголосували майже 50. Люди приходять на дільниці цілими родинами. Найдорослішому виборцю –85 років. За безпекою стежать працівники турецької поліції та посольства.

“Я прийшла на вибори, бо бачу, що це час змін для України. Вірю в молоде покоління і щасливе майбутнє нашої країни, тому й приїхала голосувати”, – зазначає українка Ірина Литвинова.

Голосування триває і в Польщі. Перед відкриттям ділянки в столиці виборці виконали гімн України.

У Варшаві для участі в парламентських виборах зареєструвалися 19 тис. 404 осіб. Окрім столиці, українці можуть проголосувати ще в Гданську, Кракові та Любліні. Всі дільниці працюватимуть до 21:00 за Києвом.

Детальніше про те, як голосують українці в Нідерландах, Туреччині та Польщі, дивіться в сюжеті UATV.

Нагадаємо, у США відкрились виборчі дільниці. 

На станції “Академік Вернадський”, де працювала спецдільниця, завершилося голосування на позачергових парламентських виборах.  

Джерело UATV
дата 21.07.2019
категорії Суспільство
поділитися

Топ новин на UA|TV