Вибори президента США: як голосують американці в Україні (ВІДЕО)

uatv
29.10.2020
Скрін каналу “Дом”

У Сполучених Штатах Америки понад місяць триває голосування на президентських виборах. Громадяни США можуть віддати свій голос як на виборчих дільницях, так і дистанційно – поштою. Як голосують американці в Україні – дивіться в сюжеті каналу “Дом”.

Достроково це вже зробили 78 мільйонів американців. Громадяни США голосують не тільки на території країни, а й по всьому світу.

Цією можливістю скористався і Уолтер Скотт із Вінницької області.

Чоловік уже проголосував. Заповнений ним бюлетень полетів із Вінницької області в рідний штат Техас міжнародною поштою. Для американців такий спосіб волевиявлення – норма. Попередньо Уолтер лише зареєструвався по інтернету на виборчій дільниці за місцем проживання.

Скотт десятий рік живе в провінційному містечку Жмеринка. В американських виборах поштою бере участь вдруге. І дивується, чому українці не мають такої можливості.

“Люди йдуть на виборчі дільниці і вибирають кандидата в електронному бюлетені. Або, як я зробив – відправив листа поштою. Це звичайний процес для нас. Тут, у вас, я бачу лише один варіант голосування, ви повинні йти на дільниці і вибирати свого кандидата”, – говорить він.

У день виборів у США бюлетень Уолтера врахують в загальному голосуванні, як і голоси мільйонів інших американців, яким із різних причин довелося голосувати з інших країн.

Читайте також: Росія знову намагалася вплинути на проміжні вибори в США, – глава Пентагону

Раніше у Нацрозвідці США заявили, що Іран і Росія намагалися втрутитися в американські вибори-2020.

Джерело UATV
дата 29.10.2020
категорії Випуски новин
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×