Вступна кампанія: реєстрація електронних кабінетів стартує 1 серпня

uatv
29.07.2020
Фото Укрінформ

Реєстрація електронних кабінетів абітурієнтів, які вступатимуть до закладів вищої освіти, розпочнеться 1 серпня о 10:00.

Про це розповіли на брифінгу Міносвіти щодо попередніх результатів ЗНО та початку вступної кампанії, інформує UATV.

Вступники зможуть подати заяви з 13 до 22 серпня.

“Хочемо наголосити і заспокоїти вступників, що зареєструвати електронний кабінет вони зможуть протягом всього періоду подання заяв”, – зазначив заступник міністра освіти Андрій Вітренко.

Цього року вперше є можливість подання електронних заяв для вступників з магістратури на основі ОР бакалавр для тих абітурієнтів, які складали Єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) або Єдиний вступний іспит (ЄВІ).

Зазначається, що освітні центри “Крим-Україна” та “Донбас-Україна” будуть створені у всіх ЗВО, що знаходяться у сфері підпорядкування не тільки МОН, а й МОЗ, Мінкульту, та у трьох закладах вищої освіти системи МВС.

В освітньому центрі вступники з окупованих територій мають можливість подати до 5 заяв та брати участь у конкурсі на місця державного замовлення в межах спеціальної квоти для прийому вступників з тимчасово окупованих територій на основі повної загальної середньої освіти.

Раніше Рада підтримала скасування ЗНО для вступників з окупованого Донбасу.

Читайте також: Різнопрофільні ЗВО: як здобувають вищу освіту на підконтрольній частині Донбасу (ВІДЕО)

Джерело UATV
дата 29.07.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×