Всеукраїнська Рада церков запросила Президента на зустріч

uatv
20.05.2019
Фото ВРЦІРО

Всеукраїнська Рада церков і релігійних організацій (ВРЦІРО) привітала Володимира Зеленського зі вступом на посаду президента України.

Про це інформує прес-служба ВРЦІРО.

“Останні п’ять років були непростими для українського суспільства, проте і наступні п’ять років не будуть легкими: перед Україною залишаються ті самі виклики. Окрім протидії тривалій російській агресії, українське суспільство прагне побудови насправді європейської демократичної держави зі справедливим судочинством і верховенством права, заснованої на моральних цінностях”, – сказано в повідомленні.

Релігійні лідери висловили сподівання, що за президентства Володимира Зеленського різні гілки влади, різні політичні сили разом із громадянським суспільством зможуть проявити державницьку зрілість та згуртуватися задля роботи в інтересах усієї України.

“Ми сподіваємося на налагодження системного діалогу та взаємодії на засадах партнерства між Президентом України та Всеукраїнською Радою церков і релігійних організацій, яка представляє близько 95% усіх релігійних громад України, зокрема православних, греко- і римсько-католицьких, євангельських протестантських, іудейських і мусульманських”, – зазначили у ВРЦІРО.

Представники духовенства переконані, що налагодженню співпраці сприятиме особиста зустріч Президента із Всеукраїнською Радою церков у найближчий час.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський склав присягу на вірність народу України.

Джерело UATV
дата 20.05.2019
категорії Суспільство
поділитися

Топ новин на UA|TV