Всесвітні ігри майстрів: українка здобула “золото”

Фото Facebook Оксани Заліско

Старший викладач кафедри фізичного виховання НУ “Львівська політехніка” Оксана Заліско здобула “золото” на Всесвітніх іграх майстрів, що тривають в Інсбруку (Австрія).

Про це повідомляє UATV із посиланням на Управління фізичної культури та спорту ЛОДА.

Так, на дистанції 30 кілометрів у лижних перегонах у своїй віковій категорії спортсменка фінішувала першою, випередивши росіянку на 35 хвилин.

У відомстві зазначили, що минулого року Заліско стала переможницею Кубка світу з лижних перегонів серед ветеранів спорту. У 2017 році у Швейцарії на Чемпіонаті світу з лижних перегонів серед ветеранівспорту вона у складі збірної команди України виборола 3-тє місце у гонці на 15 км класичним стилем.

Раніше повідомлялося, що українські каратистки здобули “золото” та “бронзу” на змаганнях у Чилі