Вселенський патріарх у Давосі закликав берегти земні ресурси

uatv
23.01.2020
Фото Ecumenical Patriarchate

Вселенський патріарх Варфоломій закликав світових лідерів не ставити свої матеріальні й фінансові інтереси вище за інтереси людства.

Про це він заявив під час виступу на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, повідомляє Укрінформ.

“Я хочу закликати західних лідерів, багато з яких перебувають зараз тут, у Давосі, не ставити свої матеріальні й фінансові інтереси вище за інтереси людства, зокрема в питаннях змін клімату. Вони мають поважати рішення, ухвалене спільно в інтересах людства, а не на користь фінансових переваг”, – вважає вселенський патріарх.

За його словами, людство має перестати безвідповідально та безбожно ставитися до земних ресурсів.

“Зараз, на жаль, стає зрозуміло, що у напрямі боротьби зі змінами клімату робиться замало, але всі знають, що і як має бути зроблено. На відміну від попередніх поколінь, нинішнє не має виправдання, адже не може стверджувати, що не знало про загрозу екологічного колапсу“, – зазначив ієрарх.

Варфоломій відомий своїм активним патронуванням і організацією заходів, спрямованих на захист довкілля, завдяки чому здобув неофіційний титул “зеленого патріарха”. У 2005 році він був нагороджений премією ООН за заслуги в справі захисту навколишнього середовища.

Нагадаємо, що Зеленський у Давосі запропонував усім стати акціонерами успіху нової України.

Джерело Укрінформ
дата 23.01.2020
категорії Світ
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×