“Вражений стійкістю та хоробрістю українських воїнів”, – Гевін Вільямсон

Держсекретар з питань оборони Великої Британії побував на передових рубежах оборони, де особисто поспілкувався з українськими захисниками

uatv
19.09.2018
Фото: Facebook/ООС

Сьогодні, 19 вересня, в зоні провдення ООС на сході України  побувала делегація з Великої Британії на чолі з Держсекретарем з питань оборони Гевіном Вільямсоном.

Про це повідомляє прес-центр штабу ООС.

Зустріч розпочали у Краматорську, де гостей вітав командувач  об’єднаних сил Сергій Наєв. Він подякував уряду та народу Великої Британії за підтримку України у боротьбі із підступним ворогом.

В ході брифінгу Сергій Наєв повідомив про обстановку в районі проведення Операції та вздовж лінії державного кордону України з державою-агресором. Військові навели конкретні факти застосування озброєння російського походження проти військових частин, що ведуть бойові дії на сході України.

“Держсекретар з питань оборони Великої Британії Гевін Вільямсон побував на передових рубежах оборони, де особисто поспілкувався з бійцями Об’єднаних сил. Найбільше, зізнається британський гість, його вразили стійкість та хоробрість українських військових, які зіштовхнулися з однією з найбільш агресивних армій світу”, – йдеться у повідомленні.

Окремо учасники зустрічі  обговорили низку гуманітарних ініціатив командування об’єднаних сил, що спрямовуються на відновлення критично важливих об’єктів інфраструктури та надання допомоги закладам охорони здоров’я та дітям, які перебувають  у населених пунктах, наближених до лінії зіткнення.

Наприкінці візиту Гевін Вільямсон подякував за змістовну поїздку і відзначив, що Велика Британія й надалі допомагатиме Україні та всебічно підтримуватиме її.

Нагадаємо, Велика Британія назвала імена двох росіян причетних до отруєння Скрипалів.

Джерело UATV
дата 19.09.2018
категорії ООС (АТО)
поділитися
Топ новин на UA|TV