ВР збереться на позачергове засідання через законопроєкт про децентралізацію, – Арахамія

uatv
14.01.2020
Фото UATV

Депутати Верховної Ради зберуться на позачергове засідання 24 січня для голосування за законопроєкт про децентралізацію.

Таку інформацію підтвердив журналістам у кулуарах ВР голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія, повідомляє Укрінформ.

На запитання працівників медіа, чи відбудеться 24 січня позачергове засідання, він зазначив: “Так, буде. З теми децентралізації. Нам потрібне буде додаткове голосування до наступної сесії…”.

Проте Арахамія наголосив, що потреба у проведенні позачергового засідання може відпасти, якщо Конституційний суд не встигне до цього часу надати висновок щодо законопроєкту №2598 “Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)”.

Також представники депутатської фракції “Слуга народу” наголосили, що розгляд у другому читанні законопроєкту про ринок землі, швидше за все, не відбудеться упродовж поточного тижня.

“Я не думаю, що (розгляд законопроєкту – ред.) може бути на цьому тижні”, – зазначив перший заступник голови фракції Олександр Корнієнко.

У свою чергу, Давид Арахамія припустив, що розгляд законопроєкту про землю може заблокувати роботу Верховної Ради на кілька місяців.

“Враховуючи те, що є ризики, що може бути заблокована Верховна Рада на декілька місяців, ми хочемо проголосувати всі важливі законопроєкти, які з минулого року ще залишилися в другому читанні і таке інше, і потім “вийти в землю”. Тому що “земля” може просто заблокувати парламент”, – зазначив Арахамія.

Сьогодні, 14 січня, відбувається перше у 2020-му році пленарне засідання Верховної Ради.

Нагадаємо, президент підписав закон щодо вдосконалення вищої освіти.

Джерело Укрінформ
дата 14.01.2020
категорії Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV