ВР ухвалила закон про електронні чеки

uatv
20.09.2019
Фото UATV

Верховна рада ухвалила законопроєкт “Про внесення змін до закону “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг”.

Про це інформує UATV.

Відповідне рішення у другому читанні підтримали 237 народних обранців.

“Законопроєкт передбачає застосування електронного чеку, тобто простої системи обліку операцій, через смартфон, яка повинна згодом замінити реєстратор розрахункових операцій. Ми не наполягаємо, щоб ця заміна сталася примусово. Системи можуть працювати паралельно скільки завгодно”, – розповів депутат від “Слуги народу“, голова податкового комітету Данило Гетманцев.

За його словами, мінімальна сума для скарги за кешбеком підвищена зі 100 грн до 850 грн.

“Крім цього, скасовано обов’язок зберігати на кожній точці оригінали документів про облік товарів, відстрочено застосування штрафних санкцій за порушення граничних строків реєстрації акцизних накладних та відсутність реєстрації акцизної накладної, дозволено за фактом знімати покупцеві гроші з платіжної карти під час купівлі товарів. Цей законопроєкт не поширюється на будь-кого, хто працює на ринках”, – підсумував Гетманцев.

Автори законопроєкту переконані, що його ухвалення сприятиме детінізації обігу готівкових коштів.

Раніше міністр фінансів Оксана Маркарова у Верховній Раді розповіла про кошти, які виділені на проведення земельної реформи, запровадження ринку землі й підтримку фермерів.

Нагадаємо, що сьогодні, 20 вересня, у Верховній Раді розпочалося представлення проєкту державного бюджету на 2020 рік.

Джерело UATV
дата 20.09.2019
категорії Економiка
поділитися

Топ новин на UA|TV