ВПО з інвалідністю збільшили соціальну допомогу на 130%, – Сушкевич (ВІДЕО)

uatv
15.09.2020
Скрін каналу “Дом”

Внутрішньо переміщеним особам збільшили соціальну допомогу на 130%.

Про це в програмі “Официальный разговор” заявив Валерій Сушкевич, уповноважений президента України з прав людей з інвалідністю.

“Вдалося на 130% збільшити допомогу переселенцям з інвалідністю. Далі, ось я переселенець. Я приїхав з окупованої території або межі з нею, так? Я хочу встати на квартирний облік, але я ж не маю місця прописки. Хто не має прописки – фіксованої адреси на території, де жив, не мав права стати на квартирний облік. Нам вдалося це зробити. Зараз можна ставати на квартирний облік“,– повідомив уповноважений президента України з прав людей з інвалідністю.

Він розповів, що народні депутати підтримали закон, який дозволяє з 2021 року вдвічі збільшити допомогу по догляду за людиною з інвалідністю з дитинства.

“Було ухвалено закон у парламенті, за яким Верховна Рада вдвічі збільшила допомогу по догляду за людиною з інвалідністю з дитинства. І дитині з інвалідністю вдвічі збільшила, правда, з початку наступного року. А в наступному, 2022 році, ще більше збільшила. Була сума 1326, стала 2662. До 3 тисяч по деяких позиціях збільшилася”, – зазначив в ефірі телеканалу “Дом” Валерій Сушкевич.

Раніше Кабмін виділив 5,6 млн гривень на житло для ВПО.

Нагадаємо, що президент підписав закон про безкоштовне харчування для дітей ВПО.

Джерело UATV
дата 15.09.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×