Вперше Україна представила національний стенд на книжковому ярмарку у Лондоні (ФОТО)

uatv
12.03.2019
Фото з сайта mincult.kmu.gov.ua

У вівторок, 12 березня на 48-му Лондонському книжковому ярмарку вперше відкрили український національний стенд.

Про це повідомляє прес-служба Мінкультури.

На відкритті присутній міністр культури Євген Нищук. Він наголосив, що це чудова нагода презентувати Україну як країну, якій є чим пишатися у сфері літератури.

“Мені дуже приємно, що українська книжка буде представлена поважній міжнародній аудиторії, зокрема, професійній спільноті. Адже участь у Лондонському книжковому ярмарку – це чудова нагода зав’язати нові ділові стосунки, провести перемовини, ознайомитися з найновішими тенденціями у сфері літератури та книговидання”, – розповів міністр.

Зазначимо, що презентація національного стенду є чудовим методом популяризації досягнень української книговидавничої справи.

Представляють Україну на престижному ярмарку художники Романа Романишин та Андрій Лесів (арт-студія “Аґрафка”), переможці премії Bologna Ragazzi Award 2018, чиї роботи будуть представлені у “Галереї ілюстраторів”.  Також співвласник видавництва “Наш Формат” Антон Мартинов розповідатиме про розвиток українського книговидання іноземцям.

Серед представлених видавництв: “А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА”, “Видавництво Старого Лева”, “Наш Формат”, “Астра”, “BOOK CHEF”, “Фонтан казок”, “Каламар”, “КМ-Букс”, “Magenta”, “Nebo BookLab”, “Ранок”, “Самміт-книга”.

Нагадаємо, що Лондонський ярмарок – одна з найбільш масштабних міжнародних бізнес-подій книжкового світу. Це місце для переговорів і демонстрації видавничих досягнень країн. Цьогоріч у ньому буде 1700 учасників та  понад  25 тисяч відвідувачів. 

Нагадаємо що бібліотеки Мілана поповнили книгами про Україну.

Джерело UATV
дата 12.03.2019
категорії Культура
поділитися

Топ новин на UA|TV