Воєнна розвідка України має перейти на стандарти НАТО, – президент

uatv
10.08.2020
Фото ОП

Президент Володимир Зеленський представив Головному управлінню розвідки Міноборони новопризначеного начальника Кирила Буданова.

Про це інформує пресслужба ОП.

Глава держави зауважив, що в системі національної безпеки України саме воєнна розвідка є ключовим інструментом для захисту державних інтересів.

За його словами, воєнна розвідка України має вдосконалити аналітичну діяльність і посилити стратегічну й оперативну роботу.

Також Зеленський наголосив на важливості опрацювання нової Національної розвідувальної програми на 2021-2025 роки.

“У ній обов’язково мають бути закріплені ключові речі: це оснащення підрозділів сучасним озброєнням та технікою, перехід на стандарти НАТО в питаннях збору, обробки й надання розвідувальної інформації, запровадження сучасних підходів у підготовці особового складу”, – сказав президент.

У свою чергу Кирило Буданов заявив, що ставить перед собою завдання підвищити професійний рівень співробітників, запровадити нові технології, посилити аналітичну роботу з метою прогнозування ризиків і проводити спеціальні заходи.

“Сьогодні перед воєнною розвідкою України стоять такі завдання. Це збільшення впливу розвідки у сфері міжнародних відносин, повернення окупованих територій Донбасу та Криму і відновлення справедливості відносно осіб, які принесли війну на нашу Батьківщину”, – зазначив очільник ГУР.

Раніше голова Служби зовнішньої розвідки Валерій Кондратюк заявив, що Росія прагне дестабілізувати ситуацію в українському суспільстві та підірвати основи нашої державності. 

Джерело UATV
дата 10.08.2020
категорії Україна - НАТО
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×