Восьмирічна силачка Ніколь Князєва встановила понад 20 рекордів України (ВІДЕО)

Future UA розповідає про дівчинку, яка займається воркаутом і дивує навіть досвідчених спортсменів

uatv
24.04.2018

Фото UATV

Їй усього 8 років, а в її арсеналі – вже понад 20 спортивних рекордів.

Киянка Ніколь Князєва займається воркаутом і дивує навіть найдосвідченіших спортсменів. Вона з легкістю підтягується 500 раз, віджимається 5 тисяч разів, присідає на одній нозі 28 разів на хвилину і за цей же час віджимається на одній руці 80 разів.

На підготовку кожного рекорду у дівчинки йде трохи більше як місяць. Дивлячись на її досягнення, складно уявити, що Ніколь почала свою кар’єру буквально рік тому: побувавши на одному зі спортивних заходів, вона взяла участь у конкурсі серед дорослих – “стільчику” – і легко його виграла. Відтоді воркаут – її захоплення.

“На першому ж своєму змаганні в Дніпрі вона показала найкращий результат. Підтяглася більше від усіх – 35 разів. І встановила рекорд у вправі вихід силою на перекладині. Попередній найкращий результат серед дорослих був виконаний українським спортсменом – 21 раз, а Ніколь зробила 25″, – розповідає тато і тренер дівчинки Василь Канюк.

На фестивалі здорового способу життя в Києві юна силачка встановила ще кілька рекордів: 14 раз підтяглася з гирею вагою 6 кілограмів і один – із гирею в 10 кілограмів, а це майже половина ваги самої Ніколь.

Справжній фурор дівчинка справила у Львові, де проходили показові виступи Національної збірної з воркауту. Там маленька спортсменка зуміла виконати підтягування і переворот на перекладині 80 разів.

Але це не єдине захоплення Ніколь. Стрибки у воду, акробатика, вітрильний спорт, картинг, дзюдо, кросфіт – далеко не повний список її захоплень.

“Я займаюся музикою, іноді малюю, ліплю із пластиліну, читаю, вчуся в школі, граю на піаніно, співаю, займаюся шахами”, – перераховує дівчинка.

У 2017 році Ніколь стала першою і поки єдиною дитиною, яка подолала напівмарафонську дистанцію. Із 3 тисяч учасників вона прибігла 90-ю. Своїми досягненнями юна спортсменка пропагує здоровий спосіб життя. А зараз у Ніколь особлива місія: щодня о 6 ранку вона проводить тренування для курсантів Київського військового ліцею імені Івана Богуна.

Цього року батьки планують перевести її на дистанційне навчання.

Більше про українського вундеркінда дивіться у програмі Future UA.

Джерело UATV
дата 24.04.2018
категорії Спорт
поділитися
Топ новин на UA|TV