Восени у Харкові стартує “Донбас Медіа Форум-2019”

uatv
26.07.2019
Фото з сайта nakipelo.ua

5-6 вересня у Харкові вже вп’яте відбудеться “Донбас Медіа Форум-2019”. Гасло цьогорічного заходу: “Час обирати журналістські стандарти”.

Форум поставив перед собою завдання знизити рівень маніпулятивності ЗМІ, посприяти зменшенню вразливості аудиторії до маніпуляцій з боку певних політичних сил та непрофесійних журналістів, стимулювати виваженість виборчих рішень, особливо у східних та південних областях країни, повідомляє UATV.

“Обережності вимагає інформаційна політика ЗМІ у регіонах, в яких відбувається збройний конфлікт. Там залишилося мало справжніх незалежних редакцій, здатних доносити об’єктивну інформацію. В подібних умовах рівень довіри до українських медіа на Донбасі знижується”, – розповів голова оргкомітету форуму, голова правління “Донецького інституту інформації” Олексій Мацука. 

Цьогорічний DMF у Харкові буде поєднанням дискусій та навчання, які є частинами трьох загальних напрямів: контент, дистрибуція, менеджмент. Також відбуватимуться майстер-класи, дискусії та обмін досвідом.

Зазначимо, що “Донбас Медіа Форум” ініційований місцевими журналістами у 2015 році та впроваджується громадською організацією “Донецький інститут інформації”. Форум підтримують Представництво ЄС в Україні, Посольство США, Internews Network, Програма ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP), спільно імплементована ПРООН, ООН Жінки, UNFPA та ФАО, Посольство Нідерландів в Україні.

Джерело UATV
дата 26.07.2019
категорії Новини партнерів
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×