Волонтери з діаспори доставили подарунки для дітей українських захисників (ФОТО)

uatv
04.01.2020
Фото Міноборони

Волонтери з України, Польщі та інших країн світу сформували понад три тисячі подарунків для дітей воїнів, які загинули, поранені або ж і нині захищають Україну.

Про це інформує пресслужба Міноборони.

Засновником проєкту “Свята без тата” є волонтерська “Ініціатива Героям Майдану” у Варшаві. Акція діє вже шість років.

“Збір коштів триває з листопада по січень. Впродовж двох місяців ми збираємо кошти, закупляємо солодощі та подарунки, формуємо подарункові набори. Й напередодні свят доставляємо їх до адресатів по всій Україні. Самі ми б не впоралися з таким обсягом, тож нам допомагають “суперельфи”, які й доставляють подарунки по Україні, а в Київській, Рівненській, Вінницькій та Хмельницькій областях цю акцію проводять місцеві волонтери”, – розповіла організатор проєкту Вікторія Батрин.

Цьогоріч для збору коштів був організований аукціон, де виставили понад 40 різноманітних лотів.

“Серед людей, які передають лоти, є дуже багато відомих особистостей, письменників, співаків, військових. Одним із найбільш емоційних подарунків на аукціон є репродукція малюнка Романа Сущенка. Торік, коли він був в ув’язненні, ми передавали подарунки і його сину. Після звільнення Роман передав для аукціону свою картину. Також нас підтримала цьогорічна нобелістка Ольга Токарчук та чемпіонка Європи з боксу Олександра Сидоренко”, – зазначила Батрин.

За її словами, до цієї ініціативи долучаються волонтери з Австралії, Канади, США, Індії та Лівану.

“Якщо не рахувати цьогорічної збірки, за п’ять років ми сформували та передали 11 тисяч іменних подарунків. Тепер ми вже готуємо чергову партію подарунків, яку доставимо малечі до Водохреща”, – підсумувала організаторка проєкту.

Нагадаємо, що до України повернулися діти військових ЗСУ, які відпочивали в Польщі.

Джерело UATV
дата 04.01.2020
категорії Українці в світі
поділитися

Топ новин на UA|TV