Володимира Балуха скоро етапують з окупованого Криму до РФ, – Людмила Денісова

Омбудсмен запевнила, що українські консульські служби в РФ підтримають політв'язня

uatv
10.10.2018

Фото Крим. Реалії

Незаконно засудженого в окупованому Криму українського активіста Володимира Балуха найближчими днями можуть етапувати до російської колонії. Про це в ефірі Радіо Крим.Реалії розповіла Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

У виданні зазначають, що Денісова не має офіційних даних від російської колеги Тетяни Москальковой, проте посилається на власні джерела.

“У мене є відомості про те, що Балуха найближчими днями етапуватимуть до Росії. Ми, безумовно, це питання відстежуватимемо і робитимемо все можливе, щоб забезпечити йому в зв’язку з тією заявою, що він зробив, можливі продукти харчування. Я зв’язалася вже з тимчасовим повіреним посольства України в Росії, щоб відразу ж у відповідному регіоні, куди буде доставлений Володя, консул підтримав Володю так, як роблять консульські служби щодо громадян України, які зараз перебувають на території Росії”, – розповіла вона.

Нагадаємо, що ФСБ Росії затримала Володимира Балуха 8 грудня 2016 року. Захист Балуха та правозахисники стверджують, що він став жертвою репресій через свою проукраїнську позицію – прапор України, який був на подвір’ї його будинку.

Бранець Кремля оголосив голодування 19 березня 2018 року. 9 жовтня 2018 року він заявив, що припиняє голодування.

Джерело Крим.Реалії
дата 10.10.2018
категорії Бранці Кремля
поділитися

Топ новин на UA|TV