Володимир Зеленський вручив нагороди військовослужбовцям ООС (ВІДЕО)

uatv
14.10.2019
Фото ОП

Президент України Володимир Зеленський з нагоди Дня захисника України зустрівся з військовослужбовцями ООС.

Про це повідомляє UATV.

“Дорогі захисники. Сьогодні для всієї нашої країни не просто чергове свято і звичайний вихідний у календарі. Сьогодні дійсно великий день – День захисника України, день відважних, безстрашних та непереможних воїнів, справжніх національних героїв, які щодня боронять нашу батьківщину, захищають її незалежність”, – сказав Зеленський.

Президент зазначив, що, озираючись назад, розуміємо, що були часи, коли усією країною ми жили надто безтурботно, і помилково почувались у безпеці.

“А таке явище, як війна, здавалось нам дуже далеким. Ми чули новини про збройні конфлікти у світі, проте були впевнені, що нас це ніколи не торкнеться. Ми всі тоді помилялися. Для того, щоб усвідомити масштаб катастрофи, недалекоглядності, наївної дитячої довірливості, нашій державі довелось сплатити надто дорогу ціну. Анексований Крим та початок війни на Донбасі, стрічки жахливих новин із кількістю жертв, обстрілів, захоплених населених пунктів – це дійсно була шокова терапія. Такі потрясіння для будь-якої держави є історичними та визначальними, такі моменти – моменти істини, коли у цілого народу є лише два шляхи – здатись і назавжди зникнути з лиця землі або народитись вдруге всупереч усьому, підвестися на ноги, обтрусити пил, посміхнутись і сказати: “Ні, не дочекаєтесь”. Ми обрали саме цей шлях”. Чому? Бо ми – українці, вільні й незламні. Ми – українці, і цим все сказано”, – зазначив глава держави.

Президент додав, що сьогодні ми набагато сильніші та міцніші.

Зеленський звернувся до воїнів і подякував їм за відвагу, характер, дух, волю, витримку, мирний сон в українських містах і селах. Президент також нагородив військових державними відзнаками.

Як повідомлялося, 14 жовтня в Україні відбудеться близько 300 заходів. 

Президент перед Днем захисника звернувся до учасників акцій та силовиків.

Джерело UATV
дата 14.10.2019
категорії Політика
поділитися

Топ новин на UA|TV