Володимир Зеленський у жовтні відвідає Естонію з офіційним візитом (ВІДЕО)

uatv
13.09.2019
Скрін із відео

Президент України Володимир Зеленський провів переговори з президентом Естонії Керсті Кальюлайд.

Про це повідомляє UATV.

Так, Зеленський зазначив, що візит президента Естонії до Києва – черговий крок на шляху міцної підтримки України.

“Ми вдячні Естонії за різноманітну допомогу. З розрахунку на душу населення вона є більшою за інші країни світу. Окрема подяка вам за лікування та реабілітацію українських військових на території Естонії. Ми дуже цінуємо вашу активну і стійку позицію, як особисту, так і державну, щодо підтримки українського суверенітету, засудження російської агресії та категоричне несприйняття дій у Криму та на Донбасі”, – сказав президент.

Окремо глава держави відзначив ухвалене Естонією рішення про невизнання російських паспортів, які незаконно видаються на тимчасово окупованих територіях Донбасу.

Читайте такожВолодимир Зеленський 23 вересня відвідає США

“Також хочу привітати Естонську Республіку з обранням постійним членом Ради безпеки ООН. Знаю, що це посилить нашу взаємодію у цьому багатосторонньому форматі. Ми також продовжимо активно співпрацювати для повної реалізації угоди про асоціацію між Україною та ЄС і просування нашої секторальної інтеграції. Маємо активізуватися для того, щоб Україна стала частиною цифрового ринку ЄС”, – сказав Зеленський.

Президент зазначив, що між Україною та Естонією дуже хороша динаміка політичного діалогу.

“Наступного місяця я планую відвідати Таллінн з офіційним візитом. Хочу вам подякувати за це запрошення”, – сказав Зеленський, звертаючись до Кальюлайд.

Раніше повідомлялося, що прем’єрміністр України Олексій Гончарук провів зустріч із президентом Естонії Керсті Кальюлайд.

Джерело UATV
дата 13.09.2019
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×